Titles you rated
Love & Other DrugsRated ★ 2.0
May 18Rated ★ 5.0
Blood RainRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
K-PAXRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
Letters to JulietRated ★ 1.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
ZodiacRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 5.0
MegamindRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 5.0
The Last SamuraiRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 5.0
StardustRated ★ 2.0
In TimeRated ★ 2.0