Titles you rated
Hear MeRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 5.0
The Thirteenth FloorRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 3.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 2.0
AmadeusRated ★ 5.0
Love On-AirRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
Marrying the MafiaRated ★ 3.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 2.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
21Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0