Movies
Ratings
244
InceptionRated ★ 5.0
Super 8Rated ★ 4.0
SpawnRated ★ 3.0
The Number 23Rated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
HookRated ★ 3.0
Sword of the StrangerRated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 2.0
Enemy of the StateRated ★ 4.0
The UntouchablesRated ★ 4.0
Volcano HighRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 5.0
Blade RunnerRated ★ 4.0
PushRated ★ 3.0
AlienRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0