Titles you rated
Chungking ExpressRated ★ 4.0
MementoRated ★ 3.5- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
A Melody to RememberRated ★ 2.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Fabricated CityRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 3.0
GravityRated ★ 3.5
My Best Friend's WeddingRated ★ 2.5
I Am LegendRated ★ 3.5
Our PresidentRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5
Almost LoveRated ★ 2.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Phantom DetectiveRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 3.0
This Means WarRated ★ 4.0
Will You Be ThereRated ★ 3.0