Titles you rated
MirandaRated ★ 4.5- MirandaRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.0
For You in Full BlossomRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
Fashion 70'sRated ★ 3.5
49 DaysRated ★ 2.5
Yellow HandkerchiefRated ★ 3.5
I Have a LoverRated ★ 4.5- The Return of Hwang Geum BokRated ★ 2.5
- Strawberry Ice CreamRated ★ 4.5
The Great Gye Choon-binRated ★ 4.5
Orange MarmaladeRated ★ 2.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
It's Okay, Daddy's GirlRated ★ 3.0
Tree of HeavenRated ★ 2.5- Haneuljae's MurderRated ★ 3.0
Tough Guy's LoveRated ★ 4.0
Country DiariesRated ★ 5.0- Hello, God!Rated ★ 3.5