Titles you rated
Mercy for NoneRated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 3.0
LTNSRated ★ 4.5- The FrogRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Doona!Rated ★ 2.5
The BequeathedRated ★ 2.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0- Came To Me And Become A StarRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Pale MoonRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Political FeverRated ★ 4.0