Movies
Ratings
226
One Missed CallRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.0
ForgottenRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.5
WarcraftRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
JoshuaRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 4.0
SpeciesRated ★ 3.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Despicable Me 3Rated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0