Series
Ratings
163
Creature CommandosRated ★ 4.0- Magical Girl YamadaRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.5
FutsujoRated ★ 5.0
Looking for Kikue IshinagaRated ★ 4.5
Mob Psycho 100Rated ★ 2.5- SIX HACKRated ★ 3.5
- Nani ka Okashi Season 2Rated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
PlutoRated ★ 4.0
Snack vs. ChefRated ★ 3.0
Junji Ito Maniac: Japanese Tales of the MacabreRated ★ 3.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0- 本当にいた!衝撃の仕事人!(秘)職業24時!Rated ★ 2.5
- 密着!男と女の愛憎(秘)探偵ファイルRated ★ 2.0
- Hōsō KinshiRated ★ 3.5
American VandalRated ★ 4.5
American VandalRated ★ 4.5- ポケットモンスターRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0