Movies
Ratings
1017
The ThroneRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Rise of the LegendRated ★ 3.0
Self/lessRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
TakersRated ★ 3.5
Brick MansionsRated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 5.0
PossessedRated ★ 3.0
Saw VRated ★ 3.0
Taxi 4Rated ★ 3.0
UnfriendedRated ★ 2.0
From Paris with LoveRated ★ 3.5
Wuthering HeightsRated ★ 3.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.0- Almost CheRated ★ 3.5
A Girl at My DoorRated ★ 3.0
The RaidRated ★ 3.0
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 3.5