Titles you rated
Better Late Than SingleRated ★ 5.0
Low LifeRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
The King of PigsRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
LIFERated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0