Series
Ratings
22
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 5.0