Movies
Ratings
120
Shutter IslandRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 4.5
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
The 8th NightRated ★ 2.0
Source CodeRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 4.0
As OneRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.0
FluRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 5.0