Movies
Ratings
662
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
I Am MotherRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.5
Honest CandidateRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
PsychoRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0