Titles you rated
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
Superman IIRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
LucyRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 2.0