Movies
Ratings
87
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Prince of EgyptRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
Bad GuyRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 4.0
Saw IIRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0