Movies
Ratings
185
AssassinationRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 3.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
Upside DownRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.0
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 3.0
The Plan ManRated ★ 3.5
Hot Young BloodsRated ★ 3.5
Blue Spring RideRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 2.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 2.5
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 1.5
UpRated ★ 3.0
Nanny McPheeRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0