Movies
Ratings
1253
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 1.5
Resident EvilRated ★ 4.0
TRON: AresRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 4.0
Transformers OneRated ★ 4.0
Blue BeetleRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Predator: Killer of KillersRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 3.0
Speak No EvilRated ★ 2.5