Series
Ratings
292
The RookieRated ★ 4.0
The RookieRated ★ 4.0
Marvel ZombiesRated ★ 3.5
Alien: EarthRated ★ 2.0
Eyes of WakandaRated ★ 3.0
House of the Dragon Season 2Rated ★ 3.5
You Season 3Rated ★ 3.5
YouRated ★ 4.0
YouRated ★ 3.0
CassandraRated ★ 3.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.5
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Your Friendly Neighborhood Spider-Man Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 3.5