Series
Ratings
104- My Little Pony: Friendship Is MagicRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 4.5
UraharaRated ★ 2.5
The NewsroomRated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 5.0
Cells at Work!Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0
Heroes RebornRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 4.5
GothamRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0