Titles you rated
The PriestsRated ★ 1.5
Inside MenRated ★ 4.0
SpectreRated ★ 3.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 2.0
The Good DinosaurRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
WarcraftRated ★ 2.5
Finding DoryRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.0
Jason BourneRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 2.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
MasterRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.0