Movies
Ratings
237
BraveheartRated ★ 5.0
127 HoursRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
Suspect XRated ★ 4.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
ClickRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
OnceRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 2.5
OkjaRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 5.0
PietaRated ★ 3.0
CartRated ★ 3.5- WishRated ★ 4.5