Titles you rated
Taken 2Rated ★ 1.5
Get SmartRated ★ 2.0
AlfieRated ★ 2.0
Blade: TrinityRated ★ 1.5
Batman ForeverRated ★ 1.0
A Terra-Cotta WarriorRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 3.5
Hot Shots!Rated ★ 3.5
Last Man StandingRated ★ 3.0
The BladeRated ★ 3.0
The NetRated ★ 1.5
Bill & Ted's Bogus JourneyRated ★ 3.5
Mr. VampireRated ★ 3.0
That Thing You Do!Rated ★ 2.0
Lorenzo's OilRated ★ 3.5
DaylightRated ★ 3.5
Swordsman III: The East Is RedRated ★ 3.0- My Father Is HeroRated ★ 2.0
GodzillaRated ★ 3.5
Red Riding HoodRated ★ 1.5