Titles you rated
SpectreRated ★ 5.0
We Were SoldiersRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Absolutely AnythingRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
R-PointRated ★ 4.0
Silent HillRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 5.0
CubeRated ★ 5.0
SawRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 5.0
After EarthRated ★ 3.0
Saw IIRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.0