Titles you rated
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
Dancing 9Rated ★ 2.5
MMTGRated ★ 3.0
The Brainiacs : Brain YurangdanRated ★ 3.0
Welcome to Waikiki Season 2Rated ★ 2.5
Dancing Queens on The RoadRated ★ 2.5
Unpretty Rapstar 1Rated ★ 3.0
Fashion 70'sRated ★ 2.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 5.0
MistyRated ★ 3.5
Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 3.5
Catch The GhostRated ★ 3.0
Secret Love AffairRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 4.0
Hana KimiRated ★ 3.5
Queen of HousewivesRated ★ 2.5