Titles you rated
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0