Titles you rated
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
QuickRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 2.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 2.0
Clash of the TitansRated ★ 2.0
SunflowerRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 2.0
SilmidoRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
CrankRated ★ 3.0