Series
Ratings
119
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Prison Break Season 3Rated ★ 3.5
SignRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
A New LeafRated ★ 3.5
Thank YouRated ★ 5.0
Orange MarmaladeRated ★ 1.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 1.5
Producing NobutaRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.5- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
- BossRated ★ 3.5
The 100Rated ★ 4.0