Titles you rated
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.0
Battle of the WarriorsRated ★ 5.0
CloserRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.0- Fighter In The WindRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
Once Upon a TimeRated ★ 3.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.0
Rules of DatingRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
300Rated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0- The ScamRated ★ 3.0
The City of ViolenceRated ★ 2.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 1.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 2.0