Titles you rated
BurningRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
One Missed CallRated ★ 3.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
Hana and AliceRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.0
Mission to MarsRated ★ 2.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 2.0
BlindnessRated ★ 4.0
Tabloid TruthRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
Face/OffRated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 2.5
Starship TroopersRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 2.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0