Titles you rated
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 2.0
Baby DriverRated ★ 2.0
The Suicide SquadRated ★ 2.5
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
The King's ManRated ★ 2.0
UnstoppableRated ★ 3.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 3.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 2.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 2.0
OppenheimerRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 2.0
National SecurityRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 1.5