Movies
Ratings
1077
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
Kraven the HunterRated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Predator: Killer of KillersRated ★ 2.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
The Old Guard 2Rated ★ 2.0
A Private WarRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 4.0
AK-47Rated ★ 2.5
Bullet Train ExplosionRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
MEGANRated ★ 3.5