Movies
Ratings
524
Zootopia 2Rated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 3.5
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Another RoundRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 1.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0- House of the SeasonsRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 3.5