Movies
Ratings
451
The Old GuardRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 2.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
Paddington 2Rated ★ 3.5
ShooterRated ★ 3.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 2.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Take PointRated ★ 2.0
DunkirkRated ★ 3.5
Pacific Rim: UprisingRated ★ 2.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 5.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Justice LeagueRated ★ 2.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5