Titles you rated
The Fifth EstateRated ★ 3.0
Jiro Dreams of SushiRated ★ 3.0
RealRated ★ 0.5
The Battleship IslandRated ★ 3.0
The IcemanRated ★ 3.0
You're NextRated ★ 2.5
AfflictedRated ★ 3.5
Coin Locker GirlRated ★ 1.5
DunkirkRated ★ 4.0
Outrage BeyondRated ★ 3.0
Seoul StationRated ★ 3.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5
ElleRated ★ 4.0
The King's Case NoteRated ★ 1.5
Queen of KatweRated ★ 3.0
Zu WarriorsRated ★ 2.5
Four LionsRated ★ 3.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 3.0