Titles you rated
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.5
BattleshipRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The SpiesRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.5
Man of SteelRated ★ 3.5