Movies
Ratings
529
AladdinRated ★ 5.0
Innocent WitnessRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 5.0
Starship TroopersRated ★ 2.5
Love LetterRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0