Titles you rated
Man on a LedgeRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 4.0
Minuscule: Valley of the Lost AntsRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
FriendRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 1.0
Maundy ThursdayRated ★ 1.0
The Phantom of the OperaRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 2.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 3.0