Titles you rated
JinRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 5.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0- The Hero Yoshihiko and the Seven Chosen OnesRated ★ 4.0
Edomae no ShunRated ★ 4.0
Laid-Back Camp Season 1Rated ★ 4.0
Falling SkiesRated ★ 4.0
Falling SkiesRated ★ 4.0
Falling SkiesRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0