Series
Ratings
35
GoblinRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5- The Adventures of Sherlock HolmesRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Keu Keu Island's SecretRated ★ 4.0
Parks and RecreationRated ★ 4.5
Parks and RecreationRated ★ 4.5- Parks and RecreationRated ★ 4.5
Parks and RecreationRated ★ 4.5- Parks and RecreationRated ★ 4.5
Halt and Catch FireRated ★ 3.5
Halt and Catch FireRated ★ 4.5
Parks and RecreationRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5