Movies
Ratings
852
ParasiteRated ★ 5.0
The Iron GiantRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
RomaRated ★ 3.5
The Drug KingRated ★ 1.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 1.5
The Great GatsbyRated ★ 2.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.0
Intimate StrangersRated ★ 1.5
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 2.5
The Front LineRated ★ 3.5
AlliedRated ★ 2.5