Movies
Ratings
360
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The Lego MovieRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 4.0
PredatorRated ★ 2.5
BladeRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 2.5
TakenRated ★ 2.5
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
The FugitiveRated ★ 3.0
Crimson TideRated ★ 3.5
Ashes of Time ReduxRated ★ 3.0
A Few Good MenRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 2.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
There Will Be BloodRated ★ 5.0
The Big ShortRated ★ 4.0