Movies
Ratings
779
Green BookRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
A Man Called OttoRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
The Deepest BreathRated ★ 4.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.0
Into the Deep: The Submarine Murder CaseRated ★ 3.5
Girl in the PictureRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
Extraction 2Rated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 2.5