Movies
Ratings
1043
HereditaryRated ★ 4.0
The Age of AdalineRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Bring Her BackRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 4.5
Late Night With the DevilRated ★ 4.5
Ready or NotRated ★ 3.5
WickedRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Boiling PointRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 3.5
WishRated ★ 3.0