Titles you rated
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 2.5
PompeiiRated ★ 2.5
Scary Movie 4Rated ★ 1.5
FrozenRated ★ 2.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 2.0
The Other Boleyn GirlRated ★ 3.0
The Truth About LoveRated ★ 1.5
Cruel IntentionsRated ★ 4.0
Love AffairRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 3.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 2.0
My Boyfriend Is Type BRated ★ 0.5
Hi! Dharma!Rated ★ 3.5
TakenRated ★ 3.5
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 2.5