Titles you rated
Wonder WomanRated ★ 2.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Blood DiamondRated ★ 5.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
ScreamRated ★ 3.0
SpeedRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 5.0
True LiesRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0