Movies
Ratings
15
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
CloserRated ★ 5.0
Once in a SummerRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
Heavenly ForestRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 5.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 3.0
TroyRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0