Titles you rated
Space SweepersRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
BrightburnRated ★ 2.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Godzilla: King of the MonstersRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
VenomRated ★ 2.5
ZombielandRated ★ 3.0
UpgradeRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
The Cloverfield ParadoxRated ★ 2.5
Illang: The Wolf BrigadeRated ★ 0.5
HereditaryRated ★ 4.0
How It EndsRated ★ 0.5
iBoyRated ★ 2.0
AnnihilationRated ★ 3.5