Movies
Ratings
76
The AttorneyRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Heart is...Rated ★ 5.0
LOST AND FOUNDRated ★ 4.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 5.0
Old PartnerRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Way Back HomeRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 3.0
CoralineRated ★ 5.0
Summer Days With CooRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Home Alone 3Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0