Titles you rated
The Day the Earth Stood StillRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
HancockRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0