Movies
Ratings
77
MasqueradeRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
MulanRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 4.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
No Strings AttachedRated ★ 3.5
Angus, Thongs and Perfect SnoggingRated ★ 3.0
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 4.0
From Me To YouRated ★ 2.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5